Üyelik Girişi
Videolar
WEB İSTATİSTİK

free counters

AFAD BURSA

 

Saat
Hava Durumu
Takvim
İZNİK ULTRA MARATONUNDA HABERLEŞME DESTEĞİ VERDİK

 


TRAC Bursa Şubesi olarak, ekibimiz ile, ilk gününü, sistemlerimizin kurulumu ve görev alacağımız noktaların tespiti, verilerin toplanacağı merkez istasyon ile bu noktaların muhabere yapabilecek bir şekilde kurulması amacıyla çalışmalar yaparak geçirdiğimiz aktivite , 2. ve 3. gün yoğun bir muhabere alış verişi ile devam etti.

"İznik Ultra Maratonu" Faaliyetimizi , başarılı, aynı zamanda yorucu geçen bir süreçden sonra sonlandırdık. TRAC Mustafakemalpaşa Şubemiz’inde dahil olduğu aktiviteyi, 5 araç ve 11 personel ile birlikte destekledik. Bu büyük organizasyonda , bizimle birlikte çalışan TRAC Mustafakemalpaşa Şubemiz’e bize verdiği destek için ayrıca teşekkür ediyoruz.

İznik Gölü çevresinde toplam 8 farklı bölgede istasyon kuruldu, kesintisiz bir şekilde bilgi akışı merkeze 24 saat ulaştırıldı. Ayrıca Radyo Amatörlüğünün tanıtımı, yaygınlaştırılması, kullanım alanı genişliğinin ifade edilmesi ve bu hobiye ilgi duyan özellikle gençlerimizin çoğalması maksadıyla, hazırladığımız bir kısım broşür ve kartvizitler bulduğumuz boşluklarda dağıtıldı.
  

 Yonca Tokbaş

  
3066 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SOSYAL MEDYA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret207228
Deprem İzleme İstasyonu
YM3KB - CHAT

Online Hava Durumu