Üyelik Girişi
Videolar
WEB İSTATİSTİK

free counters

AFAD BURSA

 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
32° 34° 18°
Takvim
ŞUBEMİZ ARACINA KAVUŞTU

Aracımızın, devir işlemlerine 19 Ağustos 2014 günü başlanılmış , BURAD Dernek Müdürü Sayın Turgut Bey tarafından şubemize teslim edilmiştir. Radyo amatörlüğünün anlamı ve ülkemiz için önemini aktardığımız sunumlarımıza istinaden şubemizin ,gerek geçmişte, gerekse yakın zamanda yaptığı , faaliyetlerin bir meyvesi olarak gördüğümüz bu bağış; ümit ediyoruz, radyo amatörlerinin faaliyetlerinde sıkça kullanılır. Bununla birlikte olağandışı durumlarda haberleşme altyapısını , şebekeden bağımsız bir halde kullanmaya, gerek duyulduğunda talebe göre ,afet muhaberesi yapılabilmesine de imkan kazanmış olduk.

Yapılan protokol ile, aracımız Bursa Şubemiz uhdesinde kullanılacak olup, tüm kullanım hakları Bursa Şubesi yönetimi (yönetimlerince) değerlendirilecektir.
Aracımız ülkemizin tanıtımı amacımıza yönelik olarak radyo amatörlüğü faaliyetlerindeki saha çalışmalarına imkan getirmesi nedeniyle de çok önemli yararlar sağlayacaktır.
Radyo amatörü dostlarımız ile birlikte, el ve gönül birlikteliği ile aracımızda tadilatlara başladık. Bursa Afet Derneği (BURAD) Başkanı Sayın Orhan Yıldırım ÇAKAR’a ve BURAD Dernek Müdürü Sayın Turgut Kadri ÖZERDEM ‘e , bürokratik işlemlerin tamamlanmasında emeği geçen Genel Başkanımız Aziz SAŞA Bey'e ve ekibine, radyo amatörlüğüne verdikleri katkı yanında, olağandışı durumlarda da muhabere amacıyla kullanabileceğimiz bir aracı bize kazandırdıkları için katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Camiamıza hayırlı, uğurlu olsun..
  
2062 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam58
Toplam Ziyaret189036
REKLAM

Deprem İzleme İstasyonu
YM3KB - CHAT

YM3KB Facebook

 

Online Hava Durumu