Üyelik Girişi
Videolar
WEB İSTATİSTİK

free counters

AFAD BURSA

 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 14° 8°
Takvim
AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI ÖNCESİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI.

28 NİSAN 2018 CUMARTESİ GÜNÜ, YOĞUN TALEPLER ÜZERİNE TRAC BURSA ŞUBESİ ÇATISI ALTINDA BAŞLATILAN AMATÖR TELSİZCİLİK LİSANSI SINAVI ÖNCESİ EĞİTİMLERİMİZ, İLK GÜNÜNDE YOĞUN KATILIMCI SAYISI İLE BAŞLADI. SINAVDAN BİR GÜN ÖNCESİNE KADAR DEVAM EDECEK OLAN EĞİTİMLERİMİZ ÇERÇEVESİNDE, İŞLETME KONULARI, TEKNİK KONULAR VE AMATÖR TELSİZCİLİĞİN OLMAZSA OLMAZLARINI KATILIMCILARIMIZA AKTARACAĞIZ.

2018 2. DÖNEM EĞİTİM FAALİYETİMİZE, BİREYSEL KATILIMCILARIMIZIN YANI SIRA, KARDEŞE VEFA DERNEĞİ BURSA TEMSİLCİLİĞİ ARAMA KURTARMA EKİBİ DE GENİŞ BİR KADRO İLE KATILMIŞLARDIR.
İLK GÜN OLMASI NEDENİYLE FAALİYETİMİZ, AMATÖR TELSİZCİLİĞİN TANITIMI İLE TANIŞMA HAVASINDA GERÇEKLEŞMİŞTİR.
TRAC BURSA ŞUBE BAŞKANIMIZ TA3TM MİTAT TURAN’ IN, TECRÜBELERİ ve BİLGİLERİ İLE KURSİYERLERİMİZE AKTARDIĞI BİLGİLER NETİCESİNDE, TÜM KATILIMCILARIMIZIN SINAVA HAZIRLANMALARININ ve HEPSİNİN BELGE ALMALARININ YANINDA GERÇEK BİRER AMATÖR TELSİZCİ OLMALARI HEDEFLENMEKTEDİR.
EĞİTİM SEMİNERLERİ SADECE SINAVA YÖNELİK OLMAYIP AYNI ZAMANDA LİSANS SAHİBİ ANCAK BİLGİ EKSİKLİĞİ NEDENİYE, ZORLUK ÇEKEN AMATÖR ARKADAŞLARIMIZIN DA FAYDALANABİLECEĞİ ŞEKİLDE PLANLANMIŞTIR.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
506 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret182205
REKLAM

Deprem İzleme İstasyonu
YM3KB - CHAT

YM3KB Facebook

 

Online Hava Durumu