• https://www.facebook.com/trac.bursasubesi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90 538 262 68 58
  • https://twitter.com/ym3kb
  • https://www.instagram.com/tracbursa/?hl=tr
Üyelik Girişi
Videolar
WEB İSTATİSTİK

free counters

AFAD BURSA

 

Saat
Hava Durumu
Takvim

Anasayfa

AB Bakanı ve Baş Müzakereci Volkan BOZKIR'ın katılımıyla, Bursa'da düzenlenen AB sürecinde sivil toplumla diyalog toplantısına iştirak ettik.
05.05.2015
Çanakkale Şubemizin evsahipliğinde , TRAC Genel Merkezimizce organizasyonu yapılan "Goncasuyu'ndan Dünyaya" projesine, ekibimizle iştirak ettik. Çanakkale'de, Şube başkanımız ve görev verdiği amatör arkadaşlarımız bizleri karşıladı. Çalışma yapacağımız bölge hakkında yaptığımız istişareden sonra , Genel Başkanımız Aziz bey ve Çanakkale Şube Başkanımız Alper Bey'in eşliğinde konuşlanacağımız noktaya hareket ettik.
04.05.2015
23.08.2020
ŞUBEMİZİN R7 RÖLESİ ÜZERİNDEN YAPTIĞI "AMATÖR TELSİZCİLİK HAKKINDA HERŞEY" KONULU QST ÇALIŞMA VİDEOLARINA KONU ALTINDAKİ LİNKTEN VEYA VİDEOLAR BÖLÜMÜMÜZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
14.02.2020
Bursa Valiliği'nin daveti üzerine, Kestel'de yapımı tamamlanan, Kestel İlçe Kriz Merkezi'nin açılış törenine iştirak ettik. Tören, birçok sivil toplum kuruluşu ve gönüllülerden oluşan büyük bir topluluk tarafından izlendi. Trac Bursa Subesi Ahmet Bey (TA3AYW), Ali Bey (TA3SA), Oktay Bey (TA3ALU), Sabri Bey (TB3BSV) ve Melih Bey (TA3AMB) tarafından temsil edildi.
07.03.2015
23.08.2020
Uzun süredir, eksikliğini hissettiğimiz aracımıza , kanuni işlemlerin bitmesinden sonra nihayet kavuştuk. Bursa Afet Derneği (BURAD) tarafından yapılan değerlendirme ile şubemize bağışı yapılan aracımız , başta radyo amatörlüğü faaliyetleri olmak üzere, birçok şekilde kullanılabilecek düzeyde bir ekipman ile , imkanlarımız ölçüsünde donatılmaya başlandı.
04.10.2014
Eylül ayının son haftasını eğitim ve eksiklerimizi tekrar programına ayırdık. Katılımın oldukça yoğun olduğu birlikteliğimiz, konular üzerine anlatım, karşılıklı soru cevap ve paylaşımlarla devam etti. Afet durumlarında muhabere alanında yapılması gerekenler, alınacak tedbir ve çalışma şekilleri ; misafirimiz olan TA1IDE Doğukan Bey tarafından bize aktarıldı. "İşletme" konularıyla başladığımız çalışmamız TA3TM Mitat Bey'in sunumu ile devam etti. Gece sonunda tüm arkadaşlarımızla gece hatırasını da karelemeyi ihmal etmedik.
04.10.2014
Değerli radyo amatörü ve adayı arkadaşlar; Birçoğumuzun bildiği üzere, her ayın son haftasında eğitsel faaliyet düzenlenmesi hususunda karar almıştık. 30 Eylül Salı akşamı ilk faaliyetimize başlayacağız. Faaliyetimizde, radyo amatörlüğü ilkeleri, işletme kuralları, kanun ve yönetmeliklerimiz, HF muhabere çeşitleri, SSB-CW Digital modlar hakkında kısaca bilgiler, telsiz cihazlarının üzerindeki ifaler ve kullanımları, antenler, teknik konular ile award programları, radyo amatörlüğünde doğru bildiğimiz yanlışlarımız, hususunda bilgilerimizi tazeleme fırsatı bulacağız. Aktivitemiz tüm radyo amatörlerimize ve adaylarına açık olup, gecemiz teneffüslerle birlikte eğitsel çalışmaya ayrılmıştır. İlgi ve isteği olan tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.
04.10.2014
22-23 Şubat 2014 Tarihinde Yapılan UBA DX Contest CW de Mücadele Eden Şubemizin Sertifikası Gelmiştir. Şubemiz Türkiye 1.si ve Asya 4.sü olmuştur.
28.07.2014
... 14 ...

İLETİŞİM : Resul KAMCİ - TA3TR

Tel: +90 532 683 90 98  e-mail: ta3tr@hotmail.com 
ADRES: NİLÜFER AFET ve ACİL DURUM YÖNETİMİ MERKEZİ - Fethiye Mh. Feda Sk. No:27 Nilüfer - BURSA

 

Copyright © 2010 all rights reserved
Designed / TA3DJ
SOSYAL MEDYA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam77
Toplam Ziyaret228371
Deprem İzleme İstasyonu
YM3KB - CHAT

Online Hava Durumu
SOLAR DATA