GönderenKonu: Teknik bilgi.  (Okunma sayısı 934 defa)

bluedreamms

• Yetkilendirilmiş Üye
Teknik bilgi.
Tarih : 12-06-2012 Saat : 17:23

Markaya bağımlı olmadan cihaz ve donanımları konusuda teknik bilgi, fikir alış-verişi konusu eklenmesi mümkünmüdür?

TZCNDMRTS

• Forum Üyesi
RE:Teknik bilgi.
Tarih : 28-07-2012 Saat : 01:03

Ve hatta markalarıyla.. :)

TA3ATD

ta3sa

• Site Yöneticisi
Tarih : 06-08-2012 Saat : 10:01

Değerli arkadaşlar;

Bir portable cihazın, bana göre en önemli olmazsa olmazları, bataryasının daha uzun süre dayanması ve cihazın kullanım kolaylığıdır. Tabii ki bu kişinin cihazı nasıl kullandığı ile ilgili bir durum. Dolayısı ile el cihazını sürekli olmamakla birlikte gerektiğinde kullanmak benim tercihimdir.

Ayrıca son zamanlarda birçok el cihazı piyasaya sürülmüş olup, teknik servisi olan ve yedek parçası kolay temin edilebilir bir cihaz edinmekte fayda vardır. Yeni amatör olmuş arkadaşlara tavsiyem , ilk başlarda 2.nci el bir cihaz ile amatörlüğe başlamaları, daha sonra imkanları dahilinde farklı cihazlara yönelmeleri doğrultusundadır.

Bir cihaz ne kadar fazla özellik ihtiva ediyorsa, batarya süresininde o derece kısalacağı gerçeğini unutmamak gerekir. Kullanmayacağımız birçok özelliğe de fuzuli yatırım yapmak bana göre doğru değildir. 73.

TA3SA 

TA3DJ

• Site Yöneticisi
Tarih : 05-09-2013 Saat : 15:23
Merhaba;
Cihaz donanımları hk yazılarınızı forumda CİHAZ BROŞÜRLERİ konu başlığı altında mevcut marka veya diğer isim altında paylaşabilirsiniz.

CİHAZ BROŞÜRLERİ