KAMUOYUNA DUYURULUR

2020 yılındaki pandemi kısıtlamaları sebebiyle genel kurulunu gerçekleştiremeyen cemiyetimiz, 10 Ekim‘de yapılacak genel kurul toplantısına binaen seçim sürecine girmiştir.

Bu süreç içerisinde demokrasilerin gereği olarak, özgür iradelerle farklı aday listelerinin oluşması gayet doğaldır. Bu medeni cesaretle; ülkemizin her bölgesinin içinde olması için çaba gösterilip, oluşturulan, “yönetim ekibini” öne çıkaran ve TRAC bayrağını bir adım ileri taşıma noktasında “kararlı, cesur, azimli ve kucaklayıcı” olan “TA İçin Varız!” adlı aday listesine destek vereceğimizi ilan ediyoruz.

Maalesef ki, üzerimizde yaratılmaya çalışılan baskılara rağmen, “TA İçin Varız!” adlı aday listesini desteklemeye devam edeceğiz.

Unutulmamalıdır ki bu demokratik bir yarıştır. Bu demokratik yarış sonucunda gene kazanan TRAC olacaktır. Bu sebeple cemiyetimizin ikiye ayrıldığı gibi bir düşünceye bürünmek veya bu durumu “baş kaldırı” gibi nitelemek, sadece art niyetli olmaktır.

Genel kurul süreci boyunca tüm çalışmalarımız devam edecek olup, cemiyet olarak üstlendiğimiz sorumlulukların da bilincindeyiz.

Bayrağı bir adım ileri götürme gayesinde olan herkese teşekkür ederiz. Umuyoruz ki TRAC için, “çalışan her şubenin”, hak ettiği itibarı gördüğü yeni bir süreç başlamış olur.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla duyurulur.