ŞUBEMİZ 25 YAŞINDA

Bugün ülkemizin en aktif şubelerinden birisi olan Bursa Şubemizin kuruluşunun 25. yılı.

Kurulduğumuz 1996 yılından günümüze kadar geçen süreçte, amatör telsizciliğin özünü, ilkelerini ve önemini anlatmaya ve bunları daha uygulanabilir hale getirmeye çalıştık. Gelişen teknolojiye ve çağın gereklerine ayak uydurarak amatör telsizciliği bir adım daha ileri taşımak için üstün çabalar sarfettik.

Üye sayımızın artışıyla daha geniş kitlelere radyo amatörlüğünü duyurmaya çalıştık. Ve imkansızlıklar içindeki şubemizi, imkanları bol olan bir noktaya kadar taşıyabildik. Tüm bu başarıları, hep beraber gerçekleştirdik. Hep beraber yorulduk, hep beraber eğlendik. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız için de, hep beraber üzüldük.

En başta kurucularımız olmak üzere, eski şube başkanlarımızın ve onun yönetim kurulu üyelerinin, bağışçılarımızın ve her bir üyemizin emeğiyle TRAC Bursa Şubesi bugün 25. yılına girdi. Şubemizi ayakta tutabilmek ve radyo amatörlüğünde öncü olabilmek için aynı özveriyi, gene hep beraber göstermemiz gerekiyor. Bu vesileyle nice 25 yıllar ümidiyle tüm destekçilerimize tekrar teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulu