Üyelik Girişi
Videolar
WEB İSTATİSTİK

free counters

AFAD BURSA

 

Saat
Hava Durumu
Takvim
Mitat TURAN
ta3tm@bursatrac.org
BURSA TRAC AFAD'TA
08/11/2010

Şube yönetimi olarak 04 Kasım 10 tarihinde Bursa ili İl Afet Acil Durum Müdürü Sayın İbrahim TARI’ yı makamında ziyaret ettik.

Yönetim Kurulumuzu sıcak ve samimi bir karşılama ile kabul eden İbrahim Bey’le sohbet edip çaylarımızı yudumlarken bize Bursa’da Müdürlük adına yapmak istedikleri ve yaptıkları konusunda bilgiler aktardı. Afet Acil Durum Müdürlüğünün bilindiği üzere yeni sayılabilecek bir oluşum olduğunu ve yapılması gereken çok şey olduğunu ve bu oluşum içerisinde herkese birtakım görevler düşeceğinden bahsetti. Bizler de TRAC olarak üstümüze düşecek görevlerin bilincinde ve gereğini yapmaya her zaman hazır olduğumuzu izah ettik.

Kendisi Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyetini yakından tanıdığını Genel Başkanımız Aziz Bey’ le eski dost olduğunu beyan etti. Radyo Amatörünün ne demek olduğunu, nasıl bir gönüllülük özverisiyle çalıştığını bildiğini, beraber çalışmanın kendisini mutlu etmenin yanında şehrimize büyük faydası olacağını ifade etti.

Sayın müdüre görevinde başarılar dileyerek ziyaretimizi sonlandırdık.

                                                                                                 TA3TM5303 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

AFAD Ziyareti Hk.     09/11/2010 12:44

Çalışma mesaisinden vakit ayırıp bu değerli ziyareti gerçekleştiren arkadaşlarımı tebrik eder, bu haberi köşe yazısında bizlerle paylaşan Mitat Bey'e de teşekkür ederim.
Özhan ÖZGÖKÇELER

Yazarın diğer yazıları

AMATÖR MÜSÜN ? AFETÇİ Mİ? - 27/01/2017
AMATÖR MÜSÜN ? AFETÇİ Mİ?
SOSYAL MEDYA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret198045
Deprem İzleme İstasyonu
YM3KB - CHAT

Online Hava Durumu