Her yıl temmuz ayının ilk hafta sonunda düzenlenen “TA-VHF/UHF Contest” yarışmasına katılım sağladık. Ülkemizdeki tek yarışma olma özelliğini taşıyan bu yarışmaya, Uludağ-Keşiştepe mevkiinde katılım planlanırken olumsuz hava şartları sebebiyle Uludağ-Helikopter Pisti mevkii tercih edildi.
Yarışma ekibimiz 24 saat boyunca VHF, UHF ve 50 MHz bantlarında aralıksız çağrılar yaparak puan toplamaya çalıştı.
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-01-18-48-43-1024x1024.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-12-22-39.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-13-07-55.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-14-55-06.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-14-35-12.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-17-42-21.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-03-12-43-28.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-03-12-42-29.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-03-12-41-54.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-02-20-53-50.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-03-01-23-25.jpg)
![](https://www.bursatrac.org/wp-content/uploads/2022/07/2022-07-03-12-43-54.jpg)